Znajdź w serwisie

.

Dyskusyjny Klub Książki

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11.00 - 19.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 11.00 - 19.00
Czwartek 8.00 - 14.00
Piątek 11.00 - 19.00

Z naszej galerii

P1011211.jpg

w.bibliotece.pl

Portal e-Usług bibliotecznych w.bibliotece.pl

Biblioteka Narodowa

NPRC 2014-2020

IBUK libra

Majowe spotkania edukacyjne w naszej Bibliotece

Maj to wyjątkowy świąteczny miesiąc dla bibliotekarzy, bibliotek i książek. Dlatego bohaterką kolejnych spotkań z uczniami mogła zostać tylko książka. W czasie tegorocznych majowych spotkań edukacyjnych gościliśmy w Bibliotece uczniów z trzech klas III i jednej klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 1.

 

 

 

Czytaj więcej...

Dzień Matki w Passie

W ramach cotygodniowych, wtorkowych spotkań z dziećmi, w filii bibliotecznej w Passie, 22 maja odbyły się zajęcia poświęcone Dniu Matki. Zaczęliśmy od przeczytania fragmentu zabawnej książki „Nieoczekiwana przemiana mamy” Renaty Banaszczyk, która uświadomiła nam jak wiele zawdzięczamy naszym kochanym Mamą.

 

 

Czytaj więcej...

Majowe spotkanie z książką w Bibliotece w Radzikowie

Maj jest miesiącem poświęconym książkom i bibliotekom. Z tej okazji filia biblioteczna w Radzikowie gościła grupę najmłodszych przedszkolaków z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Radzikowie. W czasie spotkania dzieci zapoznały się z biblioteką i jej księgozbiorem. Wysłuchały też bajki H. CH. Andersena pt. "Brzydkie kaczątko" zilustrowanej teatrzykiem wycinankowym.  W czasie zabawy plastycznej maluchy wykonały na pamiątkę książeczkę z obrazkami dotyczącymi przeczytanej baśni. Dziękujemy za miłe spotkanie. Czekamy na kolejne odwiedziny.

Filon i Bonifracy w Bibliotece

W środę, 25 marca po raz kolejny gościliśmy w Bibliotece krakowski teatr „Duet", który i tym razem przyciągnął szeroką widownię.

Niesforny Kot Filon i roztropny Kot Bonifracy – główni bohaterowie bajki rozbawili i rozśmieszyli naszych małych czytelników do łez.

 

Czytaj więcej...

Czas na czytanie

Zapraszamy naszych najmłodszych czytelników

oraz ich rodziców

na zajęcia z cyklu "Czas na czytanie"

w środę 9 maja o godz. 16:00

APEL DO CZYTELNIKÓW

 

Biblioteka Publiczna Gminy Błonie ogłasza MIESIĄC MAJ miesiącem bez kar dla czytelników, którzy w regulaminowym terminie nie zwrócili, ani nie przedłużyli terminu zwrotu książki.

Jeżeli zwrócisz w MIESIĄCU  MAJU przetrzymaną książkę, unikniesz kary !

Dyrektor Biblioteki

Beata Włudarzewska