Znajdź w serwisie

.

Dyskusyjny Klub Książki

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11.00 - 19.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 11.00 - 19.00
Czwartek 8.00 - 14.00
Piątek 11.00 - 19.00

Z naszej galerii

PA291141.JPG.jpg

w.bibliotece.pl

Portal e-Usług bibliotecznych w.bibliotece.pl

Biblioteka Narodowa

NPRC 2014-2020

IBUK libra

Mali kibice - czytelnicy z Passu

W związku z organizowanymi w naszym kraju Mistrzostwami Europy EURO 2012 w piłce nożnej, w czerwcu wszyscy interesujemy się piłką.

W naszej bibliotece w Passie też postanowiliśmy być kibicami, tym bardziej, że w Passie prężnie działa drużyna piłkarska „Passovia Pass” i dzieci wspólne z rodzicami wspierają swoich piłkarzy.

 

Czytaj więcej...

Majowe spotkania edukacyjne w naszej Bibliotece

Maj to wyjątkowy świąteczny miesiąc dla bibliotekarzy, bibliotek i książek. Dlatego bohaterką kolejnych spotkań z uczniami mogła zostać tylko książka. W czasie tegorocznych majowych spotkań edukacyjnych gościliśmy w Bibliotece uczniów z trzech klas III i jednej klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 1.

 

 

 

Czytaj więcej...

Dzień Matki w Passie

W ramach cotygodniowych, wtorkowych spotkań z dziećmi, w filii bibliotecznej w Passie, 22 maja odbyły się zajęcia poświęcone Dniu Matki. Zaczęliśmy od przeczytania fragmentu zabawnej książki „Nieoczekiwana przemiana mamy” Renaty Banaszczyk, która uświadomiła nam jak wiele zawdzięczamy naszym kochanym Mamą.

 

 

Czytaj więcej...

Czas na czytanie

Zapraszamy naszych najmłodszych czytelników

oraz ich rodziców

na zajęcia z cyklu "Czas na czytanie"

w środę 9 maja o godz. 16:00

Majowe spotkanie z książką w Bibliotece w Radzikowie

Maj jest miesiącem poświęconym książkom i bibliotekom. Z tej okazji filia biblioteczna w Radzikowie gościła grupę najmłodszych przedszkolaków z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Radzikowie. W czasie spotkania dzieci zapoznały się z biblioteką i jej księgozbiorem. Wysłuchały też bajki H. CH. Andersena pt. "Brzydkie kaczątko" zilustrowanej teatrzykiem wycinankowym.  W czasie zabawy plastycznej maluchy wykonały na pamiątkę książeczkę z obrazkami dotyczącymi przeczytanej baśni. Dziękujemy za miłe spotkanie. Czekamy na kolejne odwiedziny.

Filon i Bonifracy w Bibliotece

W środę, 25 marca po raz kolejny gościliśmy w Bibliotece krakowski teatr „Duet", który i tym razem przyciągnął szeroką widownię.

Niesforny Kot Filon i roztropny Kot Bonifracy – główni bohaterowie bajki rozbawili i rozśmieszyli naszych małych czytelników do łez.

 

Czytaj więcej...