Znajdź w serwisie

.

Dyskusyjny Klub Książki

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11.00 - 19.00
Wtorek 9.00 - 16.00
Środa 11.00 - 19.00
Czwartek 9.00 - 16.00
Piątek 11.00 - 19.00
   

Z naszej galerii

pa2.jpg

w.bibliotece.pl

Portal e-Usług bibliotecznych w.bibliotece.pl

Biblioteka Narodowa

NPRC 2014-2020

"Bajkowe podróże po Europie"

Biblioteka w Radzikowie w okresie FERII ZIMOWYCH zaprasza wszystkie dzieci do spędzenia miłych chwil z książką i przy wspólnej zabawie. W czasie zajęć czytelniczo-plastycznych poznamy bohaterów baśni i opowieści z Polski oraz innych krajów europejskich. 

Czytaj więcej...

Z okazji Dnia Babci i Dziadka

Biblioteka Publiczna Gminy Błonie, Centrum Kultury w Błoniu oraz Wolontariuszki z I Liceum Ogólnokształcącego w Błoniu zapraszają Kochane Babcie, Wspaniałych Dziadków, Przemiłe Wnuczki i Sympatycznych Wnuków na uroczyste obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka 18.01.2012.

Czytaj więcej...

Raz Koziołek Pacanołek... w Bibliotece był ...

30 listopada br. Biblioteka Publiczna już po raz drugi gościła krakowskich aktorów Teatru "DUET" z interaktywnym spektaklem zatytułowanym "Koziołek Pacanołek".

 

 

 

Czytaj więcej...

Spektakl "Czerwony kapturek"

W dniu 07.09.2011 w Bibliotece Publicznej Gminy Błonie odbyło się inauguracyjne spotkanie - pierwsze po wakacyjnej przerwie - w ramach organizowanych przez bibliotekę środowych zajęć dla dzieci i rodziców.

Czytaj więcej...

Jesień w Bibliotece Publicznej

W Bibliotece Publicznej Gminy Błonie jak zwykle dużo się dzieje.
W co drugą środę miły gwar między biblioteczne regały wnoszą dzieci uczestniczące w zajęciach literacko - plastycznych z cyklu "Czas na czytanie".

Czytaj więcej...

Podkategorie