Znajdź w serwisie

.

Dyskusyjny Klub Książki

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11.00 - 19.00
Wtorek 9.00 - 16.00
Środa 11.00 - 19.00
Czwartek 9.00 - 16.00
Piątek 11.00 - 19.00
Sobota   (I i III m-ca) 10.00 - 15.00 

Z naszej galerii

PA291138.JPG.jpg

w.bibliotece.pl

Portal e-Usług bibliotecznych w.bibliotece.pl

Biblioteka Narodowa

NPRC 2021-2025

Zajęcia dla dzieci

Po wakacyjnej przerwie, od września ruszają zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci  z cyklu "CZAS NA CZYTANIE". Serdecznie zapraszamy.

Kalendarz spotkań w zakładce - Zajęcia dla dzieci.

 

Audiobooki w Bibliotece

 

Od lipca br. Biblioteka wzbogaciła swoje zbiory o audiobooki, czyli książki do słuchania w interpretacjach znakomitych polskich aktorów m.in. Andrzeja Seweryna, Piotra Fronczewskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Gustawa Holoubka, Anny Seniuk, Krzysztofa Tyńca i wielu innych.

Czytaj więcej...

Świętujemy dzień Taty

20.06. 2012 na zajęciach literacko - plastycznych odbyły się przygotowania do Dnia Taty. Dzieci podzieliły się między sobą pomysłami, co przygotują na ten szczególny dzień dla swoich ukochanych Tatusiów. Ponadto nauczyły się śpiewać piosenkę ,,Tato już lato" i przygotowały prezenty: krawat, laurkę i czapkę kibica... bo wiadomo, że wszyscy tatusiowie uwielbiają piłkę nożną.


Majowe spotkania edukacyjne w naszej Bibliotece

Maj to wyjątkowy świąteczny miesiąc dla bibliotekarzy, bibliotek i książek. Dlatego bohaterką kolejnych spotkań z uczniami mogła zostać tylko książka. W czasie tegorocznych majowych spotkań edukacyjnych gościliśmy w Bibliotece uczniów z trzech klas III i jednej klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 1.

 

 

 

Czytaj więcej...

Mali kibice - czytelnicy z Passu

W związku z organizowanymi w naszym kraju Mistrzostwami Europy EURO 2012 w piłce nożnej, w czerwcu wszyscy interesujemy się piłką.

W naszej bibliotece w Passie też postanowiliśmy być kibicami, tym bardziej, że w Passie prężnie działa drużyna piłkarska „Passovia Pass” i dzieci wspólne z rodzicami wspierają swoich piłkarzy.

 

Czytaj więcej...

Dzień Matki w Passie

W ramach cotygodniowych, wtorkowych spotkań z dziećmi, w filii bibliotecznej w Passie, 22 maja odbyły się zajęcia poświęcone Dniu Matki. Zaczęliśmy od przeczytania fragmentu zabawnej książki „Nieoczekiwana przemiana mamy” Renaty Banaszczyk, która uświadomiła nam jak wiele zawdzięczamy naszym kochanym Mamą.

 

 

Czytaj więcej...

Podkategorie