Znajdź w serwisie

.

Dyskusyjny Klub Książki

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11.00 - 19.00
Wtorek 9.00 - 16.00
Środa 11.00 - 19.00
Czwartek 9.00 - 16.00
Piątek 11.00 - 19.00
Sobota   (I i III m-ca) 10.00 - 15.00 

Z naszej galerii

pa10.jpg

w.bibliotece.pl

Portal e-Usług bibliotecznych w.bibliotece.pl

Biblioteka Narodowa

NPRC 2021-2025

Wspomnienia z wakacyjnych zajęć w filii w Passie

Niestety wakacje dobiegają końca i niedługo rozpoczyna się nowy rok szkolny ale mamy z nich bardzo miłe wspomnienia, które długo zachowamy w pamięci.

Czytaj więcej...

Czekaj, Ja Ci pokażę!

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami

na teatrzyk pt. "Wilk i Zając w mieście"

Czytaj więcej...

Zajęcia dla dzieci

Po wakacyjnej przerwie, od września ruszają zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci  z cyklu "CZAS NA CZYTANIE". Serdecznie zapraszamy.

Kalendarz spotkań w zakładce - Zajęcia dla dzieci.

 

Świętujemy dzień Taty

20.06. 2012 na zajęciach literacko - plastycznych odbyły się przygotowania do Dnia Taty. Dzieci podzieliły się między sobą pomysłami, co przygotują na ten szczególny dzień dla swoich ukochanych Tatusiów. Ponadto nauczyły się śpiewać piosenkę ,,Tato już lato" i przygotowały prezenty: krawat, laurkę i czapkę kibica... bo wiadomo, że wszyscy tatusiowie uwielbiają piłkę nożną.


Audiobooki w Bibliotece

 

Od lipca br. Biblioteka wzbogaciła swoje zbiory o audiobooki, czyli książki do słuchania w interpretacjach znakomitych polskich aktorów m.in. Andrzeja Seweryna, Piotra Fronczewskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Gustawa Holoubka, Anny Seniuk, Krzysztofa Tyńca i wielu innych.

Czytaj więcej...

Mali kibice - czytelnicy z Passu

W związku z organizowanymi w naszym kraju Mistrzostwami Europy EURO 2012 w piłce nożnej, w czerwcu wszyscy interesujemy się piłką.

W naszej bibliotece w Passie też postanowiliśmy być kibicami, tym bardziej, że w Passie prężnie działa drużyna piłkarska „Passovia Pass” i dzieci wspólne z rodzicami wspierają swoich piłkarzy.

 

Czytaj więcej...

Podkategorie