Znajdź w serwisie

.

Dyskusyjny Klub Książki

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11.00 - 19.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 11.00 - 19.00
Czwartek 8.00 - 14.00
Piątek 11.00 - 19.00

Z naszej galerii

P1010966.jpg

w.bibliotece.pl

Portal e-Usług bibliotecznych w.bibliotece.pl

Biblioteka Narodowa

NPRC 2014-2020

IBUK libra

Życzenia Bożonarodzeniowe

Niezwykłe spotkanie ze Św. Mikołajem w bibliotece

6 grudnia to dzień, który wszystkie dzieci uwielbiają - Mikołajki. W tym roku był on obchodzony w naszej bibliotece w sposób wyjątkowy. Kilka tygodni wcześniej w klasie Vc Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka został ogłoszony konkurs na napisanie opowiadania pt. „Moje niezwykłe spotkanie ze Świętym Mikołajem”. Jego rozstrzygnięcie nastąpiło na spotkaniu w naszej bibliotece, a proszę nam wierzyć nie było ono takie proste. Uczniowie napisali naprawdę przepiękne opowiadania podczas czytania, których nie jeden raz, ze wzruszenia zakręciła nam się łza w oku.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami do wspólnego robienia babeczkowych choinek z Basią - w środę 14.12.2016

Czytaj więcej...

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - 5 grudnia godz. 17:00

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w filii w Bieniewicach

W ramach współpracy biblioteki publicznej z biblioteką szkolną, w filii biblioteki w Bieniewicach odbyło się spotkanie z okazji przypadającego w listopadzie Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Miesiąc wcześniej ogłoszony został w klasach drugich Szkoły Podstawowej w Bieniewicach, konkurs na najpiękniejszy Bajkowy Zamek. Uczniowie wykonali przepiękne prace i wybranie trzech najładniejszych, przysporzyło nam naprawdę sporo trudności.

Czytaj więcej...

Pani Jesień w filii w Radzikowie

Nadeszła jesień, a wraz z nią krótkie dni, brak słońca i deszcz, wszystko to zapowiada już nadejście zimy. W filii biblioteki w Radzikowie lubimy rozmawiać o przyrodzie i podobają nam się tak naprawdę wszystkie pory roku. W październiku i w listopadzie na zajęciach plastyczno-literackich z czterolatkami rozmawialiśmy o tym jak przyroda i zwierzęta przygotowują się do zimy.

Czytaj więcej...