p010.jpg

Lot w przestworzach z biblioteką.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 2. edycji rodzinnego konkursu „Czytanie to latanie”, którego organizatorem jest Biblioteka Powiatowa dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, we współpracy z bibliotekami publicznymi PWZ. Do udziału zachęcamy dzieci w wieku 7-13 lat, wraz z rodzicami/opiekunami. Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy napisać  recenzję wybranej książki dziecięcej, a później przynieść ją do swojej biblioteki, lub wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Na prace czekamy do 30 września.

Nagrody sponsorują flyspot.pl i Radny Powiatu Warszawskiego Zachodniego Michał Gajewski (lot samolotem). Do wygrania  vouchery na widokowy lot samolotem nad powiatem warszawskim zachodnim oraz dwa swobodne loty w tunelu aerodynamicznym we Flyspot.

Czytanie uskrzydla, zatem do książek, do piór, do skrzydeł!

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie:  http://biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl/czytanie-to-latanie/