Audiobooki w Bibliotece

Od lipca br. Biblioteka wzbogaciła swoje zbiory o audiobooki, czyli książki do słuchania w interpretacjach znakomitych polskich aktorów m.in. Andrzeja Seweryna, Piotra Fronczewskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Gustawa Holoubka, Anny Seniuk, Krzysztofa Tyńca i wielu innych.

Audiobooki dedykujemy wszystkim miłośnikom książek, ale przede wszystkim tym, którzy z różnych przyczyn nie mogą w ogóle czytać - dzieciom, osobom słabowidzącym lub niewidomym oraz osobom zapracowanym, które nie mają czasu na dłużej pochylić się nad książką tradycyjną.
Można ich słuchać podczas jazdy samochodem, uprawiając jogging czy w trakcie domowych porządków.

Obecnie biblioteka posiada 160 tytułów książek audio w formacie CD mp3.

Są wśród nich takie bestsellery jak:
"Cień wiatru" - C. R. Zafona, "Na fejsie z moim synem" - J. Wiśniewskiego, Trylogia Milenium - S. Larssona, kolekcja kryminałów Agaty Christie,
- bogata oferta audiobooków dla najmłodszych:
"Pan Kuleczka"- W. Widłaka, "Przygody Detektywa Pozytywki"- G. Kasdepke,
"Mały Książe" - Antoine de Saint-Exupéry, "Porwanie Baltazara Gąbki" - S. Pagaczewskiego
- pozycje lekturowe:
"Lalka" - B Prusa, "Nad Niemnem"- E. Orzeszkowej, "Dżuma" - A. Camus,
"Wesele" - S.Wyspiańskiego.

Zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki i korzystania z bogatej oferty nowości wydawniczych.