Znajdź w serwisie

.

Dyskusyjny Klub Książki

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11.00 - 19.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 11.00 - 19.00
Czwartek 8.00 - 14.00
Piątek 11.00 - 19.00

Z naszej galerii

16.jpg

w.bibliotece.pl

Portal e-Usług bibliotecznych w.bibliotece.pl

Biblioteka Narodowa

NPRC 2014-2020

IBUK libra

Październikowe spotkania „Jesień z książką” w filii biblioteki w Radzikowie

Październik to kolejny miesiąc spotkań literacko-plastycznych „Jesień z książką” w bibliotece w Radzikowie. W czasie poniedziałkowych zajęć poznaliśmy nowych bohaterów z książek dla dzieci. Czytaliśmy książki: L. Tołstoja „Kogucik – złoty grzebyczek” o nieposłusznym koguciku, „Mama Mu czyta” J. Wieslander o ciekawskiej krowie, która tym razem wybrała się do biblioteki i o niedźwiedziu, który nie mógł zasnąć z wiersza „Był sobie niedźwiedź” ze zbioru wierszy L. J. Kerna „Żyrafa u fryzjera”.

Czytaj więcej...

"Panaceum" Bohdana Butenko czyli "Kopciuszek" w Bibliotece Publicznej

W środę 7 listopada miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które na jeden dzień zmieniło naszą bibliotekę w prawdziwy teatr. Najmłodsza publiczność miała przyjemność obejrzeć amatorskie przedstawienie kukiełkowe pt.: Kopciuszek.

Czytaj więcej...

Halloween w filii Biblioteki w Passie

W pewne czwartkowe popołudnie, na zajęcia literacko - plastyczne, do naszej biblioteki w Passie razem z dziećmi przybyły dziwne stwory i straszydła.
Z okazji święta Halloween, które staje się w Polsce coraz bardziej popularne postanowiliśmy dowiedzieć się skąd do nas trafiło i jakie wiążą się z nim wierzenia i tradycje.

Czytaj więcej...

Burmistrz Błonia czyta dzieciom

Akcja "Błonie czyta po polsku i po angielsku" pod honorowym patronatem Burmistrza Błonia oraz Starosty Powiatu Warszawskiego-Zachodniego - rozpoczęta. W ostatni piątek września błońska Biblioteka Publiczna zamieniła się w domowe zacisze idealne do rodzinnej lektury oraz w scenę angielskiego przedstawienia. A wszystko to za sprawą magii czytania.

Czytaj więcej...

"Kopciuszek" w Bibliotece 7.11.2012

Czytaj więcej...

Przedszkolaki w Bibliotece w Radzikowie

Gwarno zrobiło się w pewien wrześniowy czwartek w filii bibliotecznej w Radzikowie. A to dlatego, że zawitały do niej dzieci z II gr. z zaprzyjaźnionego przedszkola im. Kubusia Puchatka.

Czytaj więcej...