Znajdź w serwisie

.

Dyskusyjny Klub Książki

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11.00 - 19.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 11.00 - 19.00
Czwartek 8.00 - 14.00
Piątek 11.00 - 19.00

Z naszej galerii

pa9.jpg

w.bibliotece.pl

Portal e-Usług bibliotecznych w.bibliotece.pl

Biblioteka Narodowa

NPRC 2014-2020

IBUK libra

Rupakowy zawrót głowy.

Podczas listopadowych zajęć literacko – plastycznych dzieci poznały przyjazne lecz troszkę płochliwe stworki. Do przeprowadzenia zajęć posłużył nam wiersz pt. „Rupaki” autorstwa Danuty Wawiłow.

 

Czytaj więcej...

Przedszkolaki poznają bibliotekę.

W tym tygodniu naszą bibliotekę odwiedziły dwie najmłodsze grupy przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 4 „Stokrotka”. Spotkanie rozpoczęliśmy od zapoznania dzieci z biblioteką i zasadami w niej obowiązującymi.

 

 

Czytaj więcej...

Spotkanie z przyjaznymi stworkami Rupakami - 15 listopada (środa) godz. 17:00

Czytaj więcej...

Jesienne spotkania z książką w bibliotece

Rok szkolny nabrał już rozpędu, a w związku z tym również nasza współpraca z błońskimi szkołami i przedszkolami w październiku w pełni ruszyła. W tym tygodniu odwiedziła nas klasa 3 ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika. Prezentacja multimedialna „Od papirusa do e-booka” przybliżyła uczniom dzieje powstania książki i materiałów pisarskich. Pisanie atramentem i prawdziwymi gęsimi piórami swoich imion, hieroglifami na plastelinowych tabliczkach oraz kolorowanie średniowiecznych inicjałów wzbudziło najwięcej emocji i jak zwykle stanowiło najbardziej lubianą część naszej lekcji.

Czytaj więcej...

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dobrą literaturą.

Czytaj więcej...

Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i rodziców na spektakl kukiełkowy pt. "Złote jajko" - w środę 25.10.2017 r. o godz. 17.00

Czytaj więcej...