Znajdź w serwisie

.

Dyskusyjny Klub Książki

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11.00 - 19.00
Wtorek 9.00 - 16.00
Środa 11.00 - 19.00
Czwartek 9.00 - 16.00
Piątek 11.00 - 19.00
Sobota   (I i III m-ca) 10.00 - 15.00 

Z naszej galerii

pa1.jpg

w.bibliotece.pl

Portal e-Usług bibliotecznych w.bibliotece.pl

Biblioteka Narodowa

NPRC 2021-2025

Godziny otwarcia placówek bibliotecznych w okresie epidemii

 

Czytaj więcej...

BEZKARNY MAJ !!!

Legimi - Maj

Od 4 maja wydajemy nowe kody do Legimi.  Aby zyskać dostęp: napisz mail na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i podaj swój numer karty bibliotecznej. Tylko zapisani do biblioteki użytkownicy mogą pobrać kod – nie dokonujemy zapisów do biblioteki mailowo. Liczba kodów jest ograniczona, kody ważne są do końca miesiąca.

Zapraszamy !

 

 

 

Biblioteki zamknięte do odwołania

Otwarcie bibliotek nastąpi w drugim etapie. Data wejścia w życie tego i pozostałych etapów znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19 będą ustalane na bieżąco na podstawie dynamiki nowych zachorowań.

Komunikat !!!

Szanowni Czytelnicy !

W związku z decyzją Premiera z dnia 29 kwietnia, o wprowadzeniu drugiego etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, Instytucje Kultury będą otwierane stopniowo i w różnym czasie, data 4 maja nie jest datą zobowiązującą. O konkretnym terminie decydować będzie organ prowadzący daną placówkę po konsultacji z powiatową stacją sanitarno-epidemiologiczną. My jesteśmy gotowi na otwarcie, czekamy na ostateczną decyzję. O dalszych krokach będziemy informować na bieżąco.
Termin zwrotu książek/audiobooków wypożyczonych w 2020 roku został przedłużony do 30 maja 2020 roku bez względu na termin otwarcia Biblioteki.

 

Kody do Legimi - kwiecień!

 Zadzwoń do biblioteki w godzinach od 9:00 - 13:00 lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Warunkiem otrzymania kodu jest podanie nr. karty bibliotecznej. Nie robimy rezerwacji. Kody wydajemy według kolejności zgłoszeń do wyczerpania zapasu.

Podkategorie